Persbericht Stichting Schreeuw om Leven, Hilversum

Kinderen maakten Oranjekinderbijbel voor Prinses Amalia

Vandaag is om 11.00 uur op het Paleis Noordeinde in Den Haag een Oranjekinderbijbel aangeboden voor Prinses Amalia. Acht kinderen die aan de Oranjekinderbijbel meewerkten waren daarbij aanwezig.

Het was feest op het Paleis toen Prinses Amalia werd geboren. Wat een trotse Kroonprins en Prinses. Bij hun huwelijk boden wij op Paleis Noordeinde een door 1200 Nederlanders handgeschreven Oranjebijbel aan, om te onderstrepen dat God in Deuteronomium 17 opdracht gaf dat de bijbel ook in het paleis van de koning moest zijn, opdat de koning er uit zou lezen en zo zijn volk goed kon regeren. Wij besloten een Oranjekinderbijbel voor het kleine Prinsesje te maken. Deze is nu klaar. De verhalen en de tekeningen zijn gemaakt door kinderen. We sturen u bijgaand twee van de tekeningen.

Kinderen leggen aansluitend om 13.00 uur een puzzel van de Oranjekinderbijbel poster op het Plein voor de ingang van de Tweede Kamer in Den Haag, waarna vervolgens een exemplaar van de Oranjekinderbijbel aangeboden zal worden aan politieke leiders.

Met de aanbieding van de Oranjekinderbijbel wil Schreeuw om Leven tot uitdrukking brengen hoe belangrijk het is dat de bijbel in het paleis gelezen wordt en hoe belangrijk het in onze waarden en normen discussie is dat de bijbel weer meer een rol gaat spelen in de levens van de politici opdat het leven ook voor een volgende generatie goed is in ons land. Vandaar dat ook de Minister-President voor de leden van het Kabinet en de Fractievoorzitters in de Tweede Kamer een exemplaar krijgen aangeboden.

Gratis verspreiding van 2300 Oranjekinderbijbels ter ondersteuning van de actie om kinderen al jong de waarden en de normen van de bijbel en het evangelie door te geven.

Daarnaast biedt Schreeuw om Leven 2300 exemplaren van de Oranjekinderbijbel aan, aan vaders en moeders, opa’s en oma’s en opvoeders om hen aan te moedigen om de kinderen in ons land te vertellen, hoe belangrijk het is om de woorden van God ”in te prenten”, zoals de Bijbel in Deuteronomium 6 zegt, opdat zij een leven van liefde en vrede zullen hebben. Schreeuw om Leven zet zich in voor de bescherming van het ongeboren en geboren leven en is politiek en maatschappelijk actief, en ontwikkelt daartoe voorlichtingsmateriaal.

Info: tel. 035-6244352; e-mail: info@schreeuwomleven.nl