Er is Hulp
De waarheid en liefde van God toegepast op alle terreinen van het leven
Volg ons op Instagram

Samen reizen naar Mars voor het Leven 2022

Aanmelden (graag vóór 10 november 2022)
U kunt zich aanmelden om samen te reizen naar de Mars voor het Leven op het Malieveld in Den Haag. Op onderstaande kaart en lijsten ziet u vanaf welke plaatsen er busvervoer wordt georganiseerd. Wilt u voor het aanmelden contact met de werkgroepen? Neem dan contact op via onderstaande emailadressen of telefoonnummer. Na aanmelding zal de werkgroep u informeren over de vertrektijd en de verwachte terugkomsttijd.

Eventuele bijdrage
Afhankelijk van eventuele sponsoring die de werkgroep heeft gevonden, wordt de bijdrage per persoon berekend.  De werkgroep laat u dit weten, nadat u zich heeft aangemeld.

Kaart met opstapplaatsen 2022

 

 

Werkgroepen en opstapplaasten:

Werkgroep Opstapplaats(en)
Werkgroepapeldoorn@schreeuwomleven.nl Apeldoorn (bus is vol, in overleg via email misschien nog mogelijkheden)
Werkgroepalblasserwaard@schreeuwomleven.nl Hardinxveld-Giessendam, Alblasserdam
Werkgroepdoornspijk@schreeuwomleven.nl Doornspijk
Werkgroepermelo@schreeuwomleven.nl Ermelo (06-38471204)
Werkgroepbommelerwaard@schreeuwomleven.nl Nederhemert, Zuilichem
Werkgroepnunspeet@schreeuwomleven.nl Nunspeet
Werkgroepgenemuiden@schreeuwomleven.nl Genemuiden, Hasselt, Kampen, Rouveen, Staphorst, IJsselmuiden (Bus is VOL!!)
Werkgroepgoeree@schreeuwomleven.nl Stellendam, Dirksland, Brielle, Middelharnis, Nieuwe-Tonge, Oude-Tonge, Den Bommel, Numansdorp, Barendrecht
Werkgroepreimerswaal@schreeuwomleven.nl Krabbendijke, Kruiningen, Yerseke (Bus is VOL!!)
Werkgroepvijfheerenlanden@schreeuwomleven.nl Leerdam, Schoonrewoerd
info@schreeuwomleven.nl Urk
Werkgroep Vriezenveen (06-51448443) Vriezenveen
Werkgroepwijkenaalburg@schreeuwomleven.nl Wijk en Aalburg, Werkendam
Werkgroepwalcheren@schreeuwomleven.nl Aagtekerke, Middelburg, Goes
 
 
Aanmelden via e-mail
Lukt het u niet om u via het formulier op te geven, stuur dan een e-mail naar de juiste werkgroep met:
  • De opstapplaats;
  • Het aantal mensen die u wilt aanmelden;
  • Uw naam;
  • Uw (mobiele) telefoonnummer;
  • Eventuele vragen.
 
Start uw eigen werkgroep óf sluit u aan bij een bestaande werkgroep

Vanuit vele plaatsen in Nederland hebben werkgroepen bus en/of treinvervoer naar Den Haag opgezet. Een mooie ontwikkeling, waar we God dankbaar voor zijn.

Neem contact op met maartje@schreeuwomleven.nl of bel 035 - 6244 352 om:

  • U aan te sluiten bij een werkgroep bij u in de buurt (of een nieuwe werkgroep te starten).
  • Toegang te krijgen tot de werkmap (met instructies en gedeelde documenten).
  • Toegang te krijgen tot onderlinge werkgroep-chat.

Let op: als u busvervoer organiseert moet u dit altijd doorgeven aan Schreeuw om Leven in verband met logistiek, veiligheid en organisatie.

Meer informatie over de Mars voor het Leven vind u hier

Terugblik op de Mars voor het Leven
16 november 2022

Terugblik op de Mars voor het Leven

Zaterdag 12 november was de Mars voor het Leven in Den Haag. 7000 mensen liepen samen de stille Mars voor het Leven om de grote moeite met de huidige abortuspraktijk in Nederland kenbaar te maken. Tijdens deze dag werden de deelnemers bemoedigd en toegerust door verschillende sprekers.

Schreeuw om Leven brengt thema-lesbrief over abortus uit voor groep 7 en 8
12 oktober 2022

Schreeuw om Leven brengt thema-lesbrief over abortus uit voor groep 7 en 8

Schreeuw om Leven brengt een thema-lesbrief over abortus uit voor groep 7 en 8 van het basisonderwijs. Met deze lesbrief, die is ontwikkeld door Driestar Educatief, kunnen leerkrachten zelfstandig aan de slag met hun groep. Qua inhoud en opzet sluiten het aan op de seksuele vormingsmethode ‘wonderlijk gemaakt’.

Persverklaring ‘Pak de macht’
4 oktober 2022

Persverklaring ‘Pak de macht’

BNNVARA vraagt in de uitzending van het programma ‘Pak de macht’ van zondag 2 oktober 2022 aandacht voor abortus. Schreeuw bedankt voor de aandacht, maar verwerpt alle suggesties dat opkomen voor het ongeboren te leven maken zou hebben met radicaal rechts en onderdrukking.

De Mars voor het Leven was mogelijk door de inzet van zo’n 200 vrijwilligers. Dankzij hun toegewijde inzet mocht al… https://t.co/jvxFM42aAm   1 dagen geleden op Twitter

Blijf op de hoogte!